Velikonoce v Černovicích s beneficí pro autistickou školu

Velikonoce v Černovicích s beneficí pro autistickou školu

nahrávám mapu....

Datum / čas
13.04.19
10:00 - 15:00

Místo konání
Stará škola

Kategorie


Velikonoce jsou letos až v dubnu, takže máte dostatek času, abyste nic neponechali náhodě a důkladně se připravili. Jednou z možností je akce Černovického sdružení „Velikonoce v Černovicích“ v sobotu 13. dubna od 9 do 15 hodin v nejstarší černovické školní budově, tzv. Staré škole (Charbulova 137).

Vyzkoušejte si pletení pomlázky, pořiďte si či sami vyrobte půvabné dekorace a ochutnejte nejlepší mazance z Černovic. A nejen to – přispějte jedné z našich černovických škol, která má speciální poslání – vzdělávat žáky s poruchou autistického spektra.

Dopoledne plné zábavy organizuje sdružení již podeváté. Třetím rokem je součástí jarmark, do nějž se zapojilo 7 černovických škol od mateřských přes základní až po střední. Výrobky jejich žáků si můžete zakoupit pro své potěšení a zároveň tím potěšíte jiné – celá získaná částka totiž putuje jako dar černovické základní škole pro autistické děti. V předchozích letech se podařilo pokaždé získat přes 10 tis. Kč, které byly využity na vybavení školy.

You may also like...