Z pohádky do pohádky

Dětský den, který proběhl v sobotu 13.6.2015 v parku U Floriána, jsme se snažili pojmout netradičně s aktivním zapojením dětí od nejmenších až po školáky. Akci jsme nazvali Z POHÁDKY DO POHÁDKY a pohádkové bytosti byly nápomocné dětem při sportovních a vědomostních soutěžích.

U kutilů se přitloukaly hřebíky a tvořily jednoduché výrobky, u pradlenky Madlenky se pralo a věšelo prádlo, u víly Amálky se hledaly květinky, u čarodějnice bylo třeba prolézt její chaloupkou, u kouzelníka Pokustóna se hádalo, u pirátů se překonávaly překážky, u vodnice se lovily předměty z bazénu, u Popelky se přebíral hrášek, u divoženek se lovily dušičky, u hasičů se hasil požár. Všechny děti dostaly za splnění úkolů dárky, které věnovaly naši černovičtí partneři, například křupavé oplatky od firmy Manner, balónky od jazykové školy Light Point či omalovánky od Motiv Pressu a SOS tisku. Počasí bylo více než hřejivé, ale to vůbec nevadilo. Vody bylo k dispozici hodně a pod stromy se dalo ukrýt do stínu.

Chtěla bych poděkovat všem členům a přátelům Černovického sdružení, kteří se na přípravě podíleli, a našim partnerům: Rodinnému centru Rolnička, jazykové škole Light point, Instruktorům Salamandr, Rodinnému vzdělávacímu centru Elefant – Montessori, firmám Motiv Press, Sos tisk, Manner, Plavur – bazény s.r.o., Brnofirmy.cz, MČ Brno-Černovice a černovickým hasičům.

Majka Slavíčková

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *