Petice za zrušení prodeje Staré školy v Černovicích

Na základě úspěšné akce „My školu nedáme! aneb Nebojte se doktorů“ předkládáme petici za zastavení prodeje nejstarší černovické školy.
Cílem akce bylo ukázat, jak by se dala využít pro širokou veřejnost. Podívat se do ní přišlo okolo 400 návštěvníků a atmosféra byla úžasná.

Školu její majitel, Statutární město Brno, nabízí k prodeji, přestože se vyskytli vážní zájemci o pronájem. Chtěli bychom toto rozhodnutí zvrátit a dosáhnout jejího využití pro veřejné účely, ideálně školské zařízení kombinované s komunitním centrem, které Černovicím chybí.

Na místě proto bylo možné podepsat petici za zrušení prodeje školy. Pokud jste neměli příležitost akci navštívit a chtěli byste přidat svůj podpis, můžete si petici vytisknout a podepsat do neděle 26. 4. 2015. V pondělí 27. 4. pak chceme předložit petici Radě města Brna, která má příští týden na programu opětovné schválení prodeje prodeje školy.

Uvítáme, když ji nabídnete k podpisu svým známým, sousedům či kolegům. Signatářem se může stát kdokoliv, nejen občané Černovic. Pro domluvu na předání podpisových listů nás prosím kontaktujte e-mailem či telefonicky: info@vcernovicich.cz, 734 656 367 (L. Kotík) nebo 608 417 817 (S. Sanža).

Petici lze podepsat také v Hostinci Slunečnice a ve Vinotéce u Alberta.

Petice ke stažení a vytištění zde.

S přáním, aby nejstarší černovická škola znovu otevřela své dveře pro všechny,

Silvie Sanža

Černovické sdružení

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *