Sny se plní aneb Rok života v Bhutánu

Zveme vás na zajímavou besedu pořádanou RC Rolnička. Přijďte si poslechnout povídání o Bhútánu, málo známé himalájské zemi, a o splnění snu Jarky Lamačové, která v roce 2013 dostala možnost v této zemi rok žít a pracovat. Přednáška se koná v Rodinném centrum Rolnička v úterý 2. prosince od 18:30.
2014-6.11_Cestovatelsky charitativni vecer o Bhutanu_2.12.2014Jarka ukončila studium Komunitní práce v rámci organizace Future Generations promocí v Bhútánu v roce 2007. Studium bylo zaměřeno na to, jak si místní lidé kdekoliv na světě mohou pomoci sami z vlastních zdrojů. Její spolužačkou a nejlepší kamarádkou je Tshering Yangzom z Bhútánu, která po studiu založila v Bhútánu školku pro děti „Malé palečky“. Jarka se vždy do Bhútánu chtěla vrátit a nakonec se jí to podařilo minulý rok 2013, kdy jí Tshering dala práci, domov a rodinu. Jarka měla možnost hlouběji nahlédnout do života v Bhútánu, do zvyků, tradic, života lidí, spirituality, rozvoje, politiky a změn v této malé himalájské zemi mezi dvěma velkými mocnostmi, Indií a Čínou.
Vstupné na akci je 150 Kč a výtěžek bude věnován na podporu děti z chudých rodin ve školce Malé palečky. Předem děkujeme všem za podporu. Účast prosím nahlaste předem na email:rolnicka-cernovice@email.cz nebo na telefon 777 082 679.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *