Barevný podzim s Černovickým sdružením

S malým předstihem jsme tradičně v sobotu 23. září už po 11. oslavili svátek sv. Václava, stejnojmenným Svatováclavským jarmarkem. Nechyběl Pan Herr Melín, přehlídka s láskou nakládaných hermelínů, z nichž některé doslova dotekly do hrdel nadšených milovníků této pochoutky. Děti si užily také aktivit s jazykovou školou Hocus a Lotus a černovickým ragbyovým klubem Ragby akademie Brno, pohádku Divadla Koráb, a všichni pak živé hudby Tria p. Marečka.

A co nás čeká dál? V říjnu se vydáme z Černovic na pouť do dalekých krajin při dalším cestovatelském večeru. V úterý 24. 10. v 18 hodin to bude na cestu od nás až do španělského Santiago de Compostela. Vstup je volný a akce se koná v sále nad lékárnou Psychiatrické nemocnice, vstup přes hlavní bránu.

Jednou z nejkrásnějších akcí celého roku je pro nás Lampionáda, kterou pořádáme už téměř 10 let. Snažíme se připomenout to, proč máme v den tohoto státního svátku volno. Jako obvykle se 28. října sejdeme v parku Řehořova a užijeme si večer plný světel a her, které si užijí malí i velcí. Těšíme se na vás!

You may also like...