Na sever, na sever a na jih!

Oběma směry jsme se vydali při 9. ročníku festivalu na nábřeží Svitavy Překročme řeku. Festival propojuje oba břehy řeky napříč Brnem od Obřan až po Tuřany. Na dvacítce stanovišť čekaly na návštěvníky koncerty, divadlo, výtvarné dílny, nejrůznější sportovní aktivity, komentované procházky a prohlídky běžně nedostupných míst. Nechyběl ani nepostradatelný parní vlak a projížďky na všech možných plavidlech. Díky festivalu se potkaly stovky sousedů a jejich přátel z různých městských částí, kteří překročili řeku, aby se mohli podívat za hranice svých běžných vycházek.

Ještě než se s létem definitivně rozloučíme, můžeme se zhoupnout na vlnách prostřednictvím dalšího cestovatelského večera, který nás v úterý 19. září vezme do Námořních republik.

V sobotu 23. září se potkáme na tradičním Svatováclavském jarmarku v parku Řehořova. Chybět nebude divadlo pro děti ani klání Pan Herr Melin. Jestli máte recept na ten nejlepší nakládaný hermelín široko daleko, nebojte se přihlásit do naší soutěže a potěšit chuťovou slastí buňky dalších Černovičáků, kteří rozhodnou o tom, který je pro ně vítězem!

You may also like...