Když Černovice tančí

společná_ořezOd nápadů k  jejich realizaci nemáme v Černovickém sdružení daleko. V prosinci loňského roku jsme se domluvili, že bychom mohli uspořádat pro tancechtivé dámy a pány taneční kurz. Právě uplynul týden od jeho zakončení. Dovolte nám připomenout, jak proběhl, a poděkovat všem zúčastněným.

 

Nejdříve bylo potřeba sehnat tanečního mistra, který si vezme na sebe nelehký úkol a naučí nás aspoň trošku základním krokům společenských tanců. Dále jsme museli najít v Černovicích vhodný prostor, kde bychom mohli nerušeně „hopkat“. A v neposlední řadě sehnat taneční páry.  Světe, div se – podařilo se. Pan MVDr. Miloš Vávra s manželkou Evou se svého úkolu zhostili perfektně a vydrželi s námi všech 10 lekcí, za což jim VELMI DĚKUJEME. Naprosto vyhovující útočiště jsme našli v sále Psychiatrické nemocnice nad lékárnou (ostatně, kam jinam by měli správní Černovičáci chodit do tanečních?), za což VELMI DĚKUJEME pronajímateli. Pravidelně chodilo 10 ze 14 přihlášených párů, za což všem VELMI DĚKUJEME.

Některé dámy (říkáme si „pozdní sběr“) prošoupaly na parketu i dvoje střevíčky. Pánové zapomněli na natřásání na diskotékové rytmy a se svými tanečními partnerkami zvládli obstojně waltz, valčík, polku, čaču, jive, foxtrot, tango i salsu.

Nejspíš nebudeme hvězdami tanečních parketů, ale máme krásný pocit sounáležitosti, přátelství a radost z pohybu.

Těšíme se na další pokračování tanečních na podzim. Přidáte se k nám?

Majka Slavíčková, místopředsedkyně Černovického sdružení

 Tangorenata

Krátké video z tanečních pro dospělé

 

 

 

You may also like...

2 Responses

  1. Eva Vávrová napsal:

    Děkujeme všem tanečnicím a tanečníkům za skvělou atmosféru a příjemnou zábavu. Jezdili jsme za vámi moc rádi a těšíme se na podzimní pokračování :-).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *