Pohodu, štěstí, zdraví a přátele!

To vše Vám přejeme do závěru letošního roku, kdy nejednoho z nás často pohltí předvánoční horečka a stres, a samozřejmě také do roku příštího.

Černovické sdružení oslavilo na začátku listopadu už 11 let a po celou tu dobu se snaží právě pohodu rozdávat prostřednictvím svých akcí. A přátelství se při nich navázalo také nemálo! Přesvědčit se o tom můžete při našich prosincových aktivitách.

První z nich začíná v první prosincový den. Již po čtvrté se rozzáří Černovická adventní okénka. Každý den v jiném koutě naší městské čtvrti naleznete podle nápovědy, zveřejněné na našich facebookových stránkách krátce před šestou hodinou večerní, vyzdobené okno s číslicí shodnou s daným dnem. Ti, kteří ho najdou jako první, obdrží drobnou odměnu. A ti, kteří do 24. prosince naleznou okének nejvíce, dostanou odměnu o fous větší.

Druhá akce se též shoduje se svým datem. Adventní tvoření se odehraje v sobotu 2. prosince v jazykové škole Light Point (V. Kaprálové 14). Jak už název napovídá, budete si při něm moci vytvořit adventní věnce či vánoční ozdoby. Stačí přijít mezi 15 a 18 hodinou, vybrat si z připraveného materiálu a dekorací a popustit uzdu vlastní kreativitě.

Do třetice všeho dobrého, ale tentokráte až 9. prosince. Tradiční Mikulášský jarmark přiveze do parku Řehořova nejrůznější dobroty a spoustu inspirace pro vánoční dárky. Chybět nebude anděl pro hodné děti a čert pro ty zlobivé. Dohlédne na ně Mikuláš a hrát jim k tomu bude kapela.

No a pak už se uložíme k zimnímu spánku a znovu se s vámi potkáme 23. ledna 2024, kdy se aspoň virtuálně zaletíme ohřát do Karibiku. V rámci cestovatelského večera na téma Trinidad a Tobago nás tam vezme Petra Ježová. Ovívat představou teplého vánku se budete moci nechat od 18 hodin v přednáškovém sále Psychiatrické nemocnice.

You may also like...